Новин

7 грудня 2018 року в ДОКЦКК пройшов захід, присвячений пам'яті видатного Вченого-Новатора- Педагога- Лікаря кардіохірургії М.М Амосова.
Зі словом-присвятою виступили д.м.н., проф. Коваль О.А., к.м.н., доц. Васильєва Л.І., Максіменко С.В. - учень М.М. Амосова, завідувач кардіохірургічного відділення ДОКЦКК. Захід відвідали студенти 2го медичного факультету, 4 десяток.

                                                  
                            
                                                                                   
                             
 


7 грудня 2018 року на базі кафедри в Дніпровській клінічній лікарні на ЗТ філії "ЦОЗ"ПАТ"Укарзалізниця" відбулася зустріч із представниками громадської організації "Дніпровська міська спілка учасників АТО" Пайолом Сергієм Івановичем та Владиславом Петровичем Колоєвским. Зустріч присвячена Дню на честь збройних сил України.
Колишні бійці розповіли про свій досвід участі у АТО та теперешню діяльність спілки учасників АТО, яка ведеться ними та їхніми побратимами після участі в АТО.

           
      
      


30 листопада 2018 року відбулася науково-практична конференція "День аритмології на Дніпропетровщині" у форматі майстер-класу від провідних фахівців у галузі кардіології та аритмології. Тематика доповідей була спрямована на імплементацію новітніх досягнень і можливостей у профілактиці та лікуванні серцево-судинних захворювань з особливим фокусом уваги на аритмії серця. Жваву дискусію викликали повідомлення проф. д.м.н. Ханюкова О.О., проф. д.м.н. Сичова О.С. (м. Київ), д.м.н. Іркіна О.І. (м. Київ), к.м.н. Романової О.М. (м. Київ). Окрім практикуючих лікарів конференцію відвідали студенти 1го медичного факультету (4 дес.) та 2го медичного факультету (4 та 6 дес.) разом зі своїми викладачами проф. д.м.н. Коваль О.А., доц. к.м.н. Каплан П.О. та асист. к.м.н. Івчиною Н.А.

                                                       
                                              


29 листопада 2018 року на базі кафедри в Дніпровській клінічній лікарні на ЗТ філії "ЦОЗ"ПАТ"Укарзалізниця" відбулася зустріч з представниками Національної асоціації адвокатів України, членами комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики Стьопіною Юлією Олександрівною і Попівським Дмитром Петровичем. Тема бесіди, "Відповідальність медичних працівників, медична інформація та лікарська таємниця", виявилася дуже актуальною для майбутніх лікарів. Студенти активно задавали запитання і вели жваву дискусію.


                                                                                              
  
                                                                                                               


28 листопада 2018 року на базі кафедри в Дніпровській клінічній лікарні на ЗТ філії "ЦОЗ"ПАТ"Укарзалізниця" відбувся мітинг-присвята пам'яті д.мед.н., професора Віктора Миколайовича Дзяка, з нагоди 98-ї річниці від дня народження. Віктор Миколайович - заслужений діяч науки України, лауреат Державної премії України, лікар терапевт, кардіолог. Видатний вчений - очолював кафедру з 1958 по 1981 рр., під його керівництвом захищено 62 докторських та 115 кандидатських дисертацій, під авторством опубліковано понад 300 наукових праць.
Вшанувати пам'ять  Віктора Миколайовича та покласти квіти до барельєфу зібралися коллектив кафедри на чолі з професором, д.мед.н. Ханюковим О.О., головний лікар Дніпровської клінічної лікарні на ЗТ філії "ЦОЗ"ПАТ"Укарзалізниця", професор, д.мед.н. Мунтян С.О. та колектив лікарні, співробітники академії, що були учнями В.М. Дзяка та працювали з ним, студенти 6-го курсу 1-го медичного факультету.

                            
                        

26 листопада 2018 року відбулася екскурсія в музей «Пам'ять єврейського народу і Голокост в Україні» - третій в світі за величиною меморіальний комплекс, присвячений Голокосту. На фото студенти 6 курсу 4 десяток, 2 медичний факультет.

                                
                          


25 жовтня 2018 року студенти 3 десятку 1 медичного факультету відвідали постійну виставку картин, розміщених у художньому музеї Дніпра. 

                                                                                                    


18 жовтня 2018 року англомовні студенти разом з доцентом Єгудіною Є.Д. та клінічним ординатором Ромуз Н.А. відвідали клініку Гарвіс. Гостей радо зустріли, показали операційні та палати, продемонстрували можливості клініки. Побачене надихнуло студентів, приємне враження залишило спілкування з керівництвом клініки.

                                                                

02.10.2018 студенти 3 десятку 1 медичного факультету разом із викладачем Івчиною Н.А. відвідали виставку «Європейський авангард у 20 столітті».  

                                                                                                 

29 вересня 2018 року – на честь всесвітнього дня Серця, проведена бесіда та вікторина на знання визначних кардіологів зі студентами 3 десятка 1 медичного факультету. 

                                                                                                        

27 вересня студенти 3 десятку 1 медичного факультету разом із асистентом кафедри внутріньої медицини 3  Івчиною Надією Анатоліїєвною відвідали Художній музей, а саме проект «Зарубіжні подорожі відомої картини». Цього разу це відома картина Марії Башкірцевої «В студії». У вересні ця картина прибула до Дніпропетровського художнього музею після цілорічної експонації у містах США, де картина брала участь у великому проекті американської федерації мистецтв, присвяченому жінкам-художницям, які працювали в Парижі в останній третині дев'ятнадцятого століття. На фото студенти 3 десятка біля картини «В студії» та фрагмент відео лекції, присвячений творчості Марії Башкірцевої.         
                        
                                                                                                        

25 вересня 2018 року студенти 4 групи (12 десяток) разом із викладачем Гутніком Ігорем Олександровичем відвідали зоомузей. Це один із старійших музеїв нашого міста, який входить в мережу зоологічних музеїв країни. Музей засновано академіком Д.І. Яворницьким у 1901 році.

                                                                                                  


Студенти 6 курсу 1 медичного факультету, у супроводі доцентів Сімонової Тетяни Анатоліївни, Лакізи Тетяни Владіславовни та Писаревської Ольги Васильєвни, 24 вересня 2018 року відвідали експозицію під відкритим небом "Дорогами Донбаса" музею «Цивільний подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО» (реконструкція) за адресою пр. Дмитра Яворницького, 18.

                                                                                               
                                                                     

21 вересня 2018 года студенти мали змогу поспілкуватись із директором центру журналістики і медіакомунікацій Університету митної справи і фінансів Павленко Миколою Івановичем. Зустріч була присвячена засобам масової інформації, які сприяють інтеграційним процесам у створенні нового освітнього простору України. 

Бесіда відбувалася англійською мовою.
На фото заслужений журналіст України, член Правляння обласної організації Національної спілки журналістів України, перший заступник головного редактора Всеукраїнського журналу «Депутатський корпус», студенти 4 десятка 1 міжнародного факультету, асистент кафедри Калашникова Оксана Сергіївна.

                                                                                               Майбутній лікар - різнобічна особистість. Наші студенти блищать талантами! 

На цей раз це письменницький талант. Студенти 2 та 3 десятків, 1 медичного факультету заслухали вірши своїх однокурсників Мокрої Анни Юріївни та Коштури Василя Васильєвича. Хлопці та дівчата також мали змогу ознайомитись із збірником віршів талановитих колег!
На фото студенти 2 та 3 десятків разом із викладачами Івчиною Н.А. та Сапожниченко Л.В.

                                                                                              


          
Comments